start section page

start section topbar

start section topnavbar

start section webdesign-slider

start section webdesign-details

طراحی سایت


استفاده از سیستم های آماده -سایت ساز- فقط برای ایجاد سایت عمومی با تم کاری و هدفی مشخص مناسب خواهد بود. زیرا توسعه و برنامه نویسی در این حوزه کار ساده ای نیست. به همین جهت ، برای ایجاد پورتال های جامع متفاوت ، سایت های خدماتی و ... برنامه نویسی از پایه و به صورت اختصاصی باید انجام شود تا بازدهی مناسب را داشته باشد. این مهم موجب حذف امکانات اضافی و بدون استفاده و جایگزین شدن با امکانات مورد نیاز و کاربردی می شود. همین امر موجب افزایش سرعت ، سادگی در ایجاد سیستم و راحتی در توسعه می شود.

خود را کاربر یک سایت فرض کنید، شما هنگام ورود به یک سایت به ترتیب به چه چیزهایی توجه می کنید. اجازه دهید ما بگوییم به طور خودآگاه یا ناخودآگاه به ترتیب چه عواملی سبب می شود شما محو یک سایت شوید یا آنرا یک سایت ناکارآمد تشخیص دهید.

1- سرعت : اولین چیزی که سبب رضایت مندی کاربر می شود سرعت دسترسی اولیه به یک سایت است (توجه فرمایید که اولین نه مهمترین) این پارامتر بستگی به سخت افزارهای مورد استفاده برای پشتیبانی سایت دارد.

2- زیبایی : دومین پارامتری که روی ذهن کاربر تاثیر می گذارد قبل از آنکه حتی فرصت استفاده از امکانات یا مطالب سایت را داشته باشد ظاهر سایت است که کارایی آن بستگی به علم و مهارت گرافیستی دارد که طراحی گرفیکی سایت را بر عهده داشته است.

3- کارایی و کیفیت : بعد از آنکه کاربر به سایت وارد شد و نگاهی اجمالی به ظاهر سایت انداخت شروع خواهد کرد به جستجو برای آنچه که با هدف دستیابی به آن به سایت وارد شده است، چیدمان منوها، مطالب و سایر عناصر اهمیت دارد که چگونه باشد که این کار باید توسط طراح و برنامه نویس مجرب انجام شده باشد.

start section webdesign-process

ما در همراه نگار چگونه کار میکنیم :

نیاز سنجی

هر پروژه منحصر به فرد است و عنوان و نام تجاری خود را داراست. امروزه وب جایگاه عرضه نام های تجاری ست، وبگاه شما بستری است ماندگار از شما در خاطره مشتریان پس تجربه متفاوت خلق کنید ما نیاز های پروژه شما را برای شروعی استوار مشخص می نماییم.

تحلیل و طراحی

با تجزیه و تحلیل نیاز ها اهداف و چشم انداز پروژه مشخص می گردد و برآورد هزینه پروژه بدست می آید.طراحی کاملا سفارشی شعار ماست. ما به راه حل های مبتنی بر نیازهای تعیین شده در جنبه رابط کاربری ارائه می نماییم، توجه به جزئیات هر پروژه اهمیت دارد به طوری که علامت های تجاری بصورت بیاد ماندنی در کلیت کار نمایش داده شود.

ارائه نسخه آزمایشی

ما نسخه ی آزمایشی را آپلود و لینک آن را به مشتری ارائه می نماییم . از طریق این لینک مشتری می تواند وب سایت را ببیند و نظر خود را در مورد آن به ما اعلام دارد. به طور کامل تمام صفحه های وب سایت تست و قابلیت های وب سایت برای اطمینان از بهترین نتیجه بررسی می گردد.

راه اندازی

وقتی که همه چیز آماده است نوبت به راه اندازی وب سایت شماست.

start section ourprojects

نمونه کارهای ما